Športový kočík po vaničke, dedina + ťažší terén aj štrk

Zodpovedané
11. sep 2020

Dobry den,

potrebujem poradit. Chceli by sme uz prejst na sportovy kocik od 9kg. Nieco na teren skor nie do mesta. Byvame na dedine, dost su neupravene cesty - a chodime aj okolo lesika, kde je vysypany strk.

Dakujem

Ahoj,

je tu dosť škoda, že neuvádzaš rozpočet, ktorý je pri výbere kočíka určite absolútne dôležitý a teda aj ďalšie vlastnosti - napríklad, či musí byť kočík otočný (obvykle okolo 9 kg ešte dieťatko nie je veľké, tak asi otočnosť chceš, aj keď zasa neotočný model by ti uľahči, čo sa týka váhy, skladania, ale aj dlhšej výdrže (až do konca kočíkovania…).

Tak sa mi ťažko z toho množstva kočíkov vyberá. Nastrelím ich pár. Tiež si možno premysli aj možnosť bazárového modelu, čo by ti prinieslo kvalitný kočík, ale rozpočet by stačil nižší.

Takým prvým, ozaj pohodlným by určite bol (z tých otočných) Britax Go Big, Concord Wanderer/Camino]], Jané Crosswalk.

Britax Go Big2

Concord Wanderer

Concord Camino

Jané Crosswalk

Ja osobne by som ale na niečo také, čo popisuješ absolútne odporučila skôr trojkolesový model. A také sú skôr neotočné.

Odporučím konkrétne Britax B-Motion 3 Plus.

Britax B-Motion 3 Plus

Z tých dostupnejších skvelý Baby Jogger City Elite a aj modely od značky TFK sú veľmi schopné.

Baby Jogger City Elite

TFK Mono

TFK Joggster Trail 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli