Športový kočík skladný, ľahký a priestranný pre dlhé dieťatko (po trojkombinácii)

Zodpovedané
6. jan 2021

Prosim vás, poradíte mi športový kočík, ktorý je skladný, ľahký a priestranný, nakoľko máme dlháňa. Momentálne máme 3-kombináciu, ale nie som spokojná so športovou časťou, a preto uvažujem nad kúpou športového kočíka.

Ďakujem

Ahoj,

rátaj s tým, že čím priestrannejšie sedadlo je, tým viac miesta logicky zaberie. Silno ti odporučím zvažovať najmä neotočný model, lebo tie sú omnoho priestrannejšíe než akékoľvek otočné športové kočíky.

Ak by predsa len musel byť otočný, za mňa Baby Jogger City Premier. Nie je ľahký, na svoju veľkosť je však relatívne skladný.

Baby Jogger City Premier

Britax B-Motion je v sedáku ultra dlhý = priestranný, ale teda tiež nie je najľahší ani najskladnejší.

Britax B-Motion 4 Plus

Skvelý by bol Baby Jogger City Mini GT2. Je priestranný, aj nosný, aj ľahší a skladnejší. Ale teda nie je lacný a nie každý má rád trojkolesový dizajn (ale ovládateľnosť naozaj stojí za to).

Baby Jogger City Mini GT2

Skús si premyslieť rozpočet a čo vlastne je hlavné kritériom. Hlavne sedadlo? Uber z kritérií na cenu, na skladnosť, aspoň čiastočne. Alebo tá ľahkosť? Bude to cítiť na terénnosť a aj zo sedadla to môže ubrať (keď tak kuk Oyster Zero, je fakt široký).

Babystyle Oyster Zero

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli