Priestranný a skladný športový kočík. Kúpiť Casualplay S6?

brnka
26. jan 2009

Ahojte,

zacali sme sa obzerat po sportovom kociku - hladame sportak, ktory bude priestranny (aby nam ho maly za chvilu nevyrastol), ale zaroven dobre skladny. Poradite? Co hovorite na Casualplay S6?

soficianna
26. jan 2009

Tak hladas priestranny, alebo skladny kocik?
Tieto dve veci su nezlucitelne, pri vacsich rozmeroch ti zaberie kocik
aj viac miesta. casual je kvalitny, priestranny kocik,ale urcite nepatri medzi najlahsie a najskladnejsie kociky.
urcitu doveru vsak tento kocik u mamiciek ma 🙂

soficianna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brnka
autor
26. jan 2009

soficianna, dakujem, ten perego je pekny....
skladny potrebujeme kvoli cestovaniu, musime ho napratat do auta. a podla rozmerov by sa casualplay mal zmestit tak akurat 😉

janina1977
26. jan 2009

a čo tak chicco multiway?

brnka
autor
26. jan 2009

janina, myslela som skor sportak, nie golfove palice

brnka
autor
26. jan 2009

soficianna, ten pp centro completo v inych e-shopoch nie je. videla som ho v bazaroch. to je nejaky vybehovy typ?

soficianna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenkaa
27. jan 2009

Brnka, my máme Jané Nomad, je hodně prostorný(řekla bych že jeden z nejprostornějších, ale po složení taky zabere dost místa).

lennis
27. jan 2009

Nomad se vejde do škoda Favorit jak prd 😀 😀 😀

helenkaa
27. jan 2009

Lennis, my máme auto combi a taky se vejde, ale když jedeme někam na dýl nebo dovolenou, tak zabere hodně místa, když tam jsou i jiné věci. ale jinak je super prostorný a teď v zimě s fusakem-paráda.

denisocka
27. jan 2009
janetina
27. jan 2009

jane slalom , priestranny a velmi skladny vyborny aaj moj macko sa do neho vosiel a aj vojde len uz bezkame vacsinou a lepsie ovladatelny ako nomad myslim co som skusala

helenkaa
27. jan 2009

Já jsem vozila i Slalom a ovladatelnost mi přijde stejně dobrá a Nomad je ještě lehčí(váhově).

maja5
27. jan 2009

ahoj brnka skús si pozrieť kočík GRACO máme o ňom aj tému podla mňa je to fajn kočík a skladateľný jednou rukou a je to aj dobrá značka a nie je drahý.

kacka.va
27. jan 2009

helenkaa: a viděla jsi jiné kočárky jak se vejdou do auta, Nomad je oproti nim ještě malý 🙂

kacka.va
27. jan 2009

mám na mysli ve složeném stavu 🙂

helenkaa
27. jan 2009

Kacka.va-neviděla, ale věřím tomu. já jsem spokojená. 😉

brnka
autor
28. jan 2009

a co hovorite na concord-fusion? vyzera velmi priestranny... alebo nurse-look?

norik1
29. jan 2009

Jané Nomad 😉 priestranny, skladny a lahucky

chasencha
29. jan 2009

a co tak teutonia spirit S3?mozem len odporucit 🙂

michal_spuntik
29. jan 2009

Pro Brnku:
Concord Fusion a Jané Nomad jsou stejné kočárky, liší se jen předními kolečky a barvami. Rozměry a systém je shodný = jané.
Osobně souhlasím s Chasencha - i já bych hlasoval pro Spirit S3.

denisab32
30. jan 2009

brnka ako vyberáš len medzi týmito, tak radšej concord fusion, je kvalitou minimálne o 1 level vyššie...

ja veľmi trojkoky nemusím, tak i keď má Spirit úžasné jazdné vlastnosti, volila by som Cosmo http://www.teutonia.de/produkte/cosmo.html

PP Centro je starší, nie veľmi vydarený model od PP, už minulý rok sa nevyrábal, priestorovo je fajn, ale tie jazdné vlastnosti 😖

tobi08
1. feb 2009

Mne sa zdá veľmi priestranný quiny speedy, tebe nie?

tinka08
1. feb 2009

Najpriestrannejší je Gesslein Future. Plochu na ležkanie mimča má až 90x36cm a pritom keď sa poskladá, patrí medzi najmenšie. Tak isto je veľmi ľahký, má hliníkovú konštrukciu. Ešte pred pôrodom najmladšej som ho v pohodičke nakladala a vykladala do auta. Máme ho doma, ale predávame. Tažko sa mi s ním lúči, ale potrebovali sme súrodenecký, tak sme menili. Je to TOP.

miskinadamko
2. feb 2009

my mame concord fusion, je lahky, priestrany a super skladny 🙂

ma76
3. feb 2009

my mame Jané nomad 6,5kg-do mesta a PPergoGT3 13kg do terenu a na prechadzky

pepies
6. feb 2009

babulky poradte nejaky golfac na dovolenku. mame zatial quenny speedy sx............. 😉