Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Spratná dvojkombinácia s ľahkou manipuláciou, vyšší rodičia, malé auto, vynášanie po schodoch - do 550 eur

Zodpovedané
18. sep 2020

Ahoj Eli,

už dlho sa rozhodujem nad výberom dvojkombinácie a poprosím Ťa o radu.

Bývame v meste, no sem-tam budeme potrebovať prejsť aj zopár rozbitých chodníkov/ciest, naložiť kočiar do maličkého mestského auta, resp. vyniesť ho po asi 10 schodoch. No bola by som rada, aby bol aj vhodný aj na každodenné použitie, ľahko sa riadil a nebol ako hrkálka. Cenový strop je cca 550€. Dizajnovo sa mi najviac páčia Moon Style, prípadne aj Resea S. Zvažovala som aj Muuvo Quick 2.0 alebo Slick, ale neviem, aké majú jazdné vlastnosti a či to nie sú kočíky na “jedno použitie” (do tejto skupiny radím napr. Dada Paradiso Max 500, skúsila som ho, išiel si kde chcel a po roku a pol používania bol úplne rozheganý). Nemám možnosť si ich v predajni skúsiť. Poslednou možnosťou by bola Zopa move, ale to skôr kvôli cene.

Mám 170 cm a manžel 185, tak neviem, či pre nás nebude ako kočík pre bábiky - hlavne športiak. Je niektorý zo spomenutých schopný splniť moje kritériá, alebo som úplne mimo?

Ďakujem Ti za odpoveď. 🙂

Ahoj!

Ja by som na takéto používanie a hlavne potrebu malého, skladnejšieho kočíka plus na vynášanie, asi najskôr z tvoich návrhov riešila ten Moon ReSea S. Výškový adaptér na vaničku bude pri vyšších rodičoch veľmi fajn - a neskôr (okolo roka a pol, dvoch) kočík vymeníte za niečo ľahké neotočné a budete podľa mňa vybavení. Fakt by som s tým rátala.

Ak ešte mám niečo navrhnúť, možno aj Joie Versatrax je v tej cene veľmi fajn, čo sa pomeru cena výkon týka. A fajn aj pre vyšších rodičov, takisto.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.