Starší/bazárový otočný športový kočík do terénu po dedine - stačí niečo ako Camarelo, alebo investovať do Britax Go Big?

Zodpovedané
25. nov 2020

Ahoj Eli,

mám teraz kočík Britax B-Motion 4 Plus - som s ním v podstate spokojná, ale na naše dedinské cesty je málo odpružený a nedá sa dať proti smeru jazdy - to sú dve negatíva, ktoré vidím. Rozmýšľam ho predať a kúpiť kočík čisto len na prechádzky po dedine, resp. keď pôjdeme na dovolenku, výlet do zlého terénu (mám v aute ešte Cybex Eezy S Plus). Niečo na štýl Britax Go Big (ten by som hneď brala), ale stačí mi aj niečo staršie - húpavé, úplný ľah, čo najkolmejší sed, predné koliečka točivé, kvalitnejší.

Myslíš, že zoženiem niečo bazárové lacnejšie (do 150-200e), napr. nejaký Camarelo, alebo mám radšej priplatiť a kúpiť bazárový Britax Go Big?
Ďakujem.

Ahoj,

za mňa, ešte o to skôr ak bazárový, je Britax Go Big 1000x lepšia voľba. A to nie len kvalitou a priestorom v sedadle (a samozrejme jazdnými vlastnosťami), ale aj neskorším ďalším predajom.

Britax Go Big

Poľské športiaky predávať je utrpenie a často radšej darovať ako predávať. Takže aj ak investuješ viac, vôbec to nie je také drahé, lebo neskôr sa ti z toho ešte vcelku pekná časť vráti (jasné, že závisí od toho, ako ste kočík používali a či sa extenzívne nezničil, ale to je málokedy takto). Takže za mňa bazárový Go Big, ABSOLÚTNE ÁNO.

Ešte by som sa pozerala aj na Emmaljungy - v podstate akékoľvek, aj tie staršie, s rovným ľahom sedadla sú dobré jazdne.

Staršie Gesslein kočíky tiež stoja za obzretie v bazárovej ponuke.

Gesslein FX4 Life

Gesslein S4 Air+

Gesslein F4 Air+

Gesslein F3 Air+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli