Stokke Beat alebo Joolz Hub - ktorý kombinovaný kočík (dvojkombináciu s vaničkou) by ste odporúčali?

Zodpovedané
12. máj 2020

Dobrý deň,

v októbri sa mi má narodiť bábätko. Rozmýšľam nad kočíkmi Stokke Beat a Joolz Hub (dvojkombinácia - teda dokúpila by som si aj vaničku). Plus chcela by som polohovateľné vajíčko Cybex Cloud Z - z dôvodu, aby som na krátke vzdialenosti nemusela brat vaničku. Nemáme veľký kufor v aute...

Čo sa týka kočíkov, nejde mi o dizajn - páčia sa rovnako oba. Nemám možnosť ich vyskúšať na predajni. Ktorý by ste odporúčali?

Ďakujem pekne

Ahoj,

veľmi dobre rozmýšľaš a pekný výber, chválim 😉 Na oba modely vajíčko nakliknete (s príslušnými adaptérmi, takže to nebude problém. Dizajnovo sú to tiež oba pekné modely dobrých značiek, takže je to veľmi o tom, ktoré vlastnosť bude tvojou prioritou - ja to zhrniem čo najjasnejšie.

Joolz Hub je kočík nižší, takže bude trošku vhodnejší pre nižších rodičov. Okrem toho je sedák tam trochu užší plus strieška priamo nad ním, takže je lepší pre menšie dieťa a trošku kratšie vydrží. Na druhú stranu, je to kočík pevnejší, s lepším pružením, kvalitnejšími a na pocit odolnejšími spojmi.

Joolz Hub

Stokke Beat zasa oceníš, ak si vyššia, alebo chceš mať dieťatko čo najvyššie pre lepší bonding. Je to tiež kočík ľahší, s neskutočným košíkom a pevnejšou strieškou - na druhú stranu, na pocit trochu “tenší”, s menej hrubými spojmi a takou chatrnejšou opierkou nôh.

Stokke Beat

Po prečítaní určite máš nejaký pocit z kočíkov a myslím, že si rýchlo uvedomíš, na čom z uvedeného ti záleží viac.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli