Sú vaničky Britax kompatibilné?

Zodpovedané
1. sep 2022

Ahoj,

mám Britax Go Big2 v perfektnom stave, a preto by som si ho chcela nechať pre druhé bábätko, ktoré ešte len plánujeme. Problém je, že mám iba športovú časť a vaničku nie.

Sú vaničky z iných modelov Britax kompatibilné s konštrukciou Go Big?

Alebo je potrebné kúpiť vaničku teraz, kým sú nejaké kúsky ešte k dispozícii, napriek tomu, že bábätko je ešte len niekde v budúcnosti?

Ďakujem

Ahoj,

hlboká vanička na Tvoj kočík Britax Go Big2 je kompatibilná s viacerými modelmi. Hlavne s tými, ktoré majú v sebe názov Go.
Sú to napríklad Britax Go Big, Britax Go alebo Britax Go Next.

Či kúpiť hlbokú vaničku ešte teraz, kým je dostupná?
Ak už teraz vieš, že chceš Tvoj kočík využívať pre druhé, plánované dieťa, tak určite áno. Mnohé z týchto modelov sa už nevyrábajú, takže by si mohla mať v budúcnosti problém kúpiť naň hlbokú vaničku. Aj keď teraz je dostupná, ako v bazári, tak na e-shopoch.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally