Sú vhodné vložné tašky do Bugaboo Donkey?

Zodpovedané
14. sep 2023

Ahoj,

dlho som vyberala kočík pre dvojčatá, ktoré čakáme v januári. Bývame na 4. poschodí bez výťahu a kočík bude v pivnici (tzn. - 1) a rada by som nosila deti v prenosných taškách. Mám ešte 3-ročného syna.

Vybrala som Bugaboo Donkey Twin. Chcela som pôvodne širšie vaničky, ale dvojičky nemajú predpoklad, že budú po narodení vážiť 4 kg, takže som z nároku trochu zľavila.

Aká taška je vhodná do vaničky?

Je lepšie mať klasické zimné fusaky a prenosné tašky nosiť naozaj len do pivnice a zase hore?

Ďakujem

Ahoj,

rozumiem Tvojmu výberu kočíka z hľadiska výbornej variabilnej voľby. Je to TOP kočík! No nerozumiem tomu, že ako chceš nosiť dve deti na 4. poschodie v prenosných taškách.

Ja osobne, by som volila šatky, alebo ergonomické nosiče, ktoré sú vhodné pre dvojičky od narodenia. Takto budeš mať obidve ruky vždy voľné a nezničíš si chrbticu.

Vložné tašky nebudú pre Teba praktickým riešením, ver mi. Pozri sa na to mojimi očami:

  • Nezmestia sa do vnútorných rozmerov, už tak úzkej hlbokej vaničky Donkey – budú veľké a široké. Naviac ju ešte viac zúžia, takže deti budú mať málo priestoru.
  • Dojča býva vo vaničke veľmi krátku dobu, najčastejšie do cca 6 mesiaca (je to individuálne). A športové sedadlá modelu Bugaboo Donkey či najnovší Bugaboo Donkey 5 má korýtkový tvar. Do takto tvarovaného sedadla sa vložné tašky nedávajú.

Napíš do našej Modrokoníkovskej poradne – Poradňa o nosení detí, šatkách a nosičoch, kde s výberom mamičkám pomáhajú naše odborníčky. Verím, že spolu nájdete vhodné riešenie.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally