Súrodenecký kočík (11mes. rozdiel) na dočasné používanie (aj bazár) k Britax Go Next

Zodpovedané
6. apr 2020

Ahoj Eli,

Potrebovala by som poradiť pri výbere súrodeneckého kočíka. Medzi deťmi budem mať rozdiel 11 mesiacov. Momentálne máme syna v kočíku Britax Go Next a sme s ním nadmieru spokojní (výška, podvozok do terénu, dizajn, ľahká vanička s popruhmi, v ktorej viem dieťa vyniesť hore schodmi). Máme predstavu, že by sme súrodenecký využívali iba možno pol roka - rok a potom sa s mladším vrátili k nášmu Britaxu.

Preto by sme chceli nejakú lacnejšiu možnosť (kľudne aj bazárový). Zároveň by som však chcela, aby bol aj trochu dizajnovo pekný, väčšina súrodeneckých kočíkov sa mi zdá veľmi neforemná :( Prípadne, nie som si istá, či by sa aj niektorý z Britaxov dal použiť tak, že by sa naň zapla vanička z Britax Go Next...

Ďakujem

Ahoj,

začnem tým, že vylúčim možnosť pridávania Britax Go Next vaničky na iné Britaxy, teda hlavne súrodenecké. Žiaľ, to nepôjde.

Britax Go Next

Pokračovať budem tým, že pochválim nápad bazárového súrodeneckého kočíka - je to lepšie na to dočané používanie.

Konkrétne by som asi kúpila Baby Jogger City Select, ten tam určite nájdeš. Nechcem odporúčať veľa iných dobrých, lebo sú väčšinou buď nové, alebo na bazáriku ojedinelé.

Baby Jogger City Select

Ešte teda odporučím zamyslieť sa nad tým, či si nevystačíš aj s jednoduchším neotočným double modelom, kde dáš len vložnú vaničku (niečo ako Baby Monsters Easy Twin či Baby Jogger City Mini GT Double - silno odporúčam.

Baby Monsters Easy-Twin

Baby Jogger City Mini GT2 Double

Alebo potom otočný Valco Snap Ultra Duo.

Valco Baby Snap Ultra Duo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli