Súrodenecký kočík s priestrannou športovou časťou, pre novorodenca a nechodiaceho dvojročného

Zodpovedané
21. júl 2019

Dobrý deň,

poprosila by som poradiť, aký surodenecký kočík by ste mi odporučili. Bábätko sa narodí v decembri. Dvojročný súrodenec však potrebuje čo najpohodlnejšiu športovú časť, pretože na nôžkach bude mať vonkajšie železné fixátory kvôli deformáciám noh (nechodí, váži 8 kg). Tiež, aby starší mal dobrý výhľad a nesedel akoby dole v košíku. Aby bol kočiar priechodný dverami do obchodu a ľahko ovládateľný.

Ďakujem krásne.

Ahoj,

z klasických tandemových kočíkov odporučím asi iba Quinny Hubb - fakt široké, priestranné sedadlá s vysokou opierkou. Dokážeš ho tiež nakonfigurovať tak, že zadné sedadlo je vysoko (alebo da staršieho dopredu, ak bude malinké vo vaničke vzadu dole). Recenzia s fotkami tu: https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/article/quinny-hubb-tank-pre-1-2-i-3-deti-s-ezktzy/ Z trošku iného súdka, ale ozaj funkčný - najmä v tvojom prípade, by bol Mountain Buggy +one.

Quinny Hubb Mono

Mountain Buggy +one (Plus One)

Potom máš na výber aj kočíky so sedením vedľa seba. Dostatočne úzky by bol Mountain Buggy Duet.

Mountain Buggy Duet V3

Okrem neho spomeniem aj lacnejšie Valco Snap Duo Trend či Baby Jogger City Mini GT Double - ktoré môžeš pre bábo okrem klasickej aj s vložnými vaničkami.

Valco Baby Snap Duo

Baby Jogger City Mini GT Double

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli