Súrodenecký kočík so sedadlami vedľa seba, ktorý je naozaj malý po zložení (musí sa zmestiť do kufra Škoda Fabia)

Zodpovedané
11. máj 2020

Dobrý deň.

Chcela by som poradiť. Hľadám kočík pre súrodencov - športový. Starší syn bude mať teraz 2 roky a mladší 6 mesiacov. Hľadám so sedením vedľa seba - podmienkou je, aby bol naozaj veľmi malý po zložení. Potrebujem ho dať do kufra Fabie.

Ďakujem pekne

Ahoj,

toto je ťažší oriešok, teda v skutočnosti odpoveď mi v podstate bola jasné hneď, ale bude to odpoveď s kmpromisom. Áno, existuje - dokonca dostupný - športový kočík so sedadlami vedľa seba, ktorý je zároveň fakt že veľmi skladný a aj ti ho odporučím Baby Monsters Kuki Twin. Tá skladnosť je fakt ako za odmenu.

Na druhú stranu, malé a skladné kočíky budú mať aj menšie sedadlá a s tým treba rátať. Tak ja len, aby si nečakala, že dvojročný v takom kočíku bude mať miesta habadej na všetky strany - lebo to by už kočík nebol skladný. Na bežné vozenie a jednoduché usadenie ale verím, že postačí.

Baby Monsters Kuki Twin

Do Fabie verím, že vojde aj dvojgolfáč Koelstra Simba T4 Twin - bude dlhší, ale aj miesta bude trošku viac.

Koelstra Simba Twin T4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli