Trojkombinácia: Britax Go Big alebo Cybex Balios S Lux? Ktorý je lepší (porovnanie)?

Zodpovedané
14. okt 2020

Zdravím! 🙂

Chcela by som si nechať poradiť, ktorý z tých trojkombinácie kočíkov je lepší.
Nejakú porovnávačku by som si privítala. Riešim dilemu, aj kvôli cene.

Ďakujem.

Ahoj,

Cybex Balios S a Britax Go Big2 sú dva úplne odlišné kočíky. Nie je ľahké povedať objektívne “lepší”, lebo lepší na čo? Do auta je to jednoznačne Cybex. Ale jazdnými vlastnosťami, mäkkým hojdaním, do terénu, šírkou sedadla, košíkom je to jednoznačne Go Big.

Cybex Balios S

Britax Go Big2

Je to väčší, ťažší a neskladnejší kočík. To sú jeho mínusy, ale ostatné jeho vlastnosti sú lepšie. Za tú cenu, ak priestorovo budete ok - absolútne stojí.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli