Trojkombinácia pre (určite veľké) februárčiatko - zároveň skladná, ľahká, bez zbytočných adaptérov

Zodpovedané
30. okt 2019

Ahoj,

ako prvorodicka si neviem rady. Potrebujem komplet kombinovaný kočík pre februárového chlapčeka, ktorý bude isto dlháň po rodičoch 😅 Na druhej strane niečo skladné a ľahké na prenášanie do auta, bytu a hlavne výťahu, či vynášaniu po schodoch. Bez zbytočných adaptérov a s jednoduchou manipuláciou. 😜

Niečo pekné a zároveň funkčné. Nebránim sa novému modelu, alebo aj kúpe z druhej ruky.

Srdečne pozdravujem a Ďakujem 🎀

Ahoj,

ja by som kvôli dlhej vaničke pouvažovala o Cybex Balios S. Je to ľahký, relatívne kompaktný, aj kombinovaný kočík. Ak hovoríme o meste, tak za mňa môže byť takto.

Cybex Balios S 2v1 2020

Bezadaptérové riešenie situácie by som kuk aj u Baby Jogger City Versa alebo City Premier. Hoc bazárové, ale sú veľmi priestranné a dobré kočíky, aj keď teda vanička je skôr priemerná.

Neuvádzaš rozpočet, ale spomínaš

Baby Jogger City Versa

Baby Jogger City Premier

Na inšpiráciu spomeniem aj z drahších modelov - niečo ako Bugaboo Fox a Emmaljunga NXT60. Sú na dĺžku úplne fajn.

Bugaboo Fox

Emmaljunga NXT60 Ergo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli