Trojkominácia, ktorá je zároveň skladná do auta (veľa cestujeme)

11. mar 2019
Ahoj!
hľadám trojkombináciu kočíka, ktorý je dobre skladný do kufra. Často totiž cestujeme a kufor nemáme veľmi veľký.
Ďakujem za odpoveď.
Ahoj!

Škoda, že neuvádzaš trochu aj terén, lebo iné je iba skladný a iné je skladný, čo prejde aj nejaké tie hrbole. Dám ti však pár typov a veľkosť kolies, fakt, či je pre teba cena ok a iné vlastnosti ostávajú na tvoje zváženie. Zameriavam sa pritom okrem skladnosti a čo možno najnižšej váhy (ak stále nakladáš, nechceš určite kočík ťažší) aj na skladnú vaničku, takže vaničky z týchto kočíkov je možné zložiť.

Takže, určite pozri na Valco Snap Ultra Tailormade, ku ktorému v prípade potreby vieš dokúpiť aj nafukovacie kolesá. Perfektnou je aj novinka Jané Kendo, prípadne obľúbený Cybex Balios S. Zvážiť možno aj Concord Neo s ultraskladnou vaničkou Scout. Greentom si zasa môžeš zaobstarať v korýtkovej a vaničkovej verzii, a neskôr pre staršie dieťa dokúpiť klasické - priestranné neotočné sedadlo.

Super skladnými, otočnými no drahšími, dizajnovejšími kočíkmi s možnosťou kombinácie sú aj Cybex Mios či Easywalker Charley. Ja osobne by som v tejto kategórii pouvažovala aj o Bugaboo Bee alebo Joolz Hub, či už s vaničkou, alebo len vložným hniezdom. Špeci možnosťou je aj Egg Quail či Kiddy Evostar Light 1.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli