Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj,

Cybex Balios S je otočným mestským kočíkom, ktorého pomer cena-výkon je podľa mňa super. Nie je to však terénny model - veľkosť kolies a mierne odpruženie sú super, ale ak plánuješ vychádzky napr. lesnými cestičkami, alebo náročným dedinským terénom, neviem, či je to akurát model pre teba. Najlepší je jednoznačne v meste.

Valco Snap Ultra Trend je super mestskou možnosťou, a s dokúpenými nafukovacími Sport kolesami zvládne aj nejakú tú nerovnosť - ale vyslovene do terénu to podľa mňa nie je.

Joie Mytrax je jediným z Tebou menovaných, ktorý nemá otočné sedadlo. Inak ti podľa mňa vyhovie - dá sa k nemu pripojiť hlboká vanička i autosedačka a ide polohovať do ľahu. Kolesá sú väčšie a s pneumatikami, čo jazde aj nejakým tým terénom určite polepší. Možno ešte lepšou voľbou by bol jeho vylepšiný brat Mytrax Flex Singnature, ktorý je ešte extra odpružený pod sedadlom - teda ešte pohodlnejší na nerovnostiach.

Ja by som ešte odporučila Easywalker Mosey+, ktorý je v eshope predeti aktuálne vo výpredaji. Veľké kolesá, odpruženie, super ložné plocha - aj keď dizajn je špecifický, takže sama si povedz, či ti vyhovuje. V outlete kiido zasa pozri na výpredajové trojkombinácie Concord Wanderer.

Z neotočných modelov by som ešte pozrela Baby Jogger City Mini GT - polohovanie nožičiek sa dá došiť.