Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Prvý kočík, ktorý mi prišiel na myseľ, je Casualplay LOOPi. Tým, že mu môžeš vymieňať spodnú dokúpiteľnú nápravu, ho využiješ aj ako mestský LOOPi City, s nafukovačkami terénny LOOPi Allroad či v prípade potreby aj bežeckú trojkolku LOOPi Running. Nie je pritom drahý, spĺňa aj kvalitné vajíčko a vanička je dostačujúca. Čo sa mu dá vytknúť je neotočné sedadlo, no nemyslím si, že je to väčší problékm - záleží od tvojich osobných preferencií. Všestranným neotočným riešením by mohol byť aj Britax B-Motion 4 Plus s vaničkou (či vložnou taškou) a autosedačkou.

Za zmienku stojí aj Jané Crosswalk či ďalšie modely značky Jané - Jané Rider, Jané Trider či Jané Epic, ak na ne nájdeš dobrú cenu. Pre väčšiu vaničku však zvoľ niektorú zo skladacích, nie autovaničky (tie sú priestorovo pomerne malé). Vajíčko si tiež môžeš zaobstarať bazárové, a ušetríš nejaké tie peniažky.

Možnosťou je aj Cybex Balios M, GB Beli 4 či Cybex Balios S - nie sú vyslovene terénne, ale terén prejsť zvládnu. Pomer cena - výkon je u týchto kočíkov veľmi priaznivý.

Ak ti nevadí vyššia váha, zvážila by som aj ABC Design Viper 4 či Gesslein Trend.