Vydrží nám kočík Cybex Talos S Lux do konca kočíkovacieho obdobia?

Zodpovedané
15. mar 2022

Ahoj,

máme kočík Cybex Talos S Lux.

Je šanca, že nám tento kočík vydrží do konca kočíkovacieho obdobia?

Máme si zaobstarať aj iný kočík?

Veľkosť nie je problém, lebo máme celkom veľký kufor.

Ďakujem

Ahoj,

Cybex Talos S Lux má dostatočne veľké rozmery, aby sa do neho zmestilo pohodlne aj väčšie dieťa. Bohužiaľ patrí k tým ťažším kočíkom (14,2 kg). Keď si k nemu pripočítaš hmotnosť väčšieho dieťaťa, tak manipulácia s kočíkom už tak ľahká nebude. Práve z tohto dôvodu veľa mamičiek mení športiak z dvojkombinácie, za niečo skladnejšie a ľahšie.

Prečítaj si túto otázku z poradne, kde odpovedám na podobnú otázku.

Ak sa rozhodneš, že chceš tiež niečo viac kompaktné, tak budem rada, keď mi napíšeš všetky Tvoje požiadavky. Potom vyberieme ten najlepší kočík, s ktorým budeš maximálne spokojná.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia