Vysoký kočík - aby sa mamička nemusela príliš skláňať

Zodpovedané
6. aug 2019

Ahoj,
hľadáme kočík pre mamičku, ktorá si musí šetriť chrbát - teda vyšší, aby sa nemusela príliš skláňať.
Nejaké tipy?

Ahoj,

neudávaš rozpočet, tak sa ním nebudem veľmi zaťažovať 😉 Každopádne najvyšším známym modelom, resp značkou s takými kočíkmi, je jednoznačne Stokke a tam sa veľmi nepomýliš so žiadnym modelom. Možno najnižším zo Stokkáčov je Beat, ale ani ten nie je nízky.

Stokke Beat

Okrem nich je na tom podobne aj Joolz a Mima.

Skvelou, hlavne začiatočnou voľbou, ak budeš prekonávať aj terén, je Britax Go Big a nižšie verzie Go, kde je vanička na adaptéroch a tým pádom vo výške. Je to presne z dôvodu, aby sa čerstvá mamina nemusela k bábätku zohýbať (zatiaľ čo športiak je zasa o čosi nižšie, aby si dieťatko vedelo nastúpiť aj samo).

Britax Go Big2

Z lacnejších modelov by som spomenula hlavne tie robustnejšie poľské, z ktorých odporučím najmä Bebetto, ktoré teda jednoznačne vyššie sú.

Bebetto Torino

Bebetto Torino 2015

Bebetto Nitello

Bebetto Tito

Bebetto Pascal 2014

Bebetto Bresso

Bebetto Luca 2018

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli