Zimný, vyšší priestranný kočík pre októbrové bábo - nie poľský... Cybex Priam?

Zodpovedané
27. máj 2019

Dobrý deň,

čakáme druhé babo. Pri prvej som mala trojkombinaciu Cybex Priam 2016 a teda nemôžem sa sťažovať. Malá sa narodila v júni, páčila sa mi veľká vanička (nakoľko dcéra bola dosť veľké bábo) a super bolo, že športová časť sa dala dať do úplného ľahu. Bola v nej totiž už ako päťmesačná, lebo už vo vaničke nič nevidela (alebo aspoň tak, ako by si to predstavovala 🙂 ). Kočík sme predali a teraz rozmýšľame, aký by bol vhodný, aby bol dosť veľký aj na fusak - keďže bábo očakávame v októbri a predpokladám, že celú zimu bude vo vaničke (aspoň dúfam). Aby sa dal ľahko skladať, štvorkolesový, aby nebol poľský, a aby bol aj vyšší - s manželom sme vyšších postáv.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

ak sa nemôžeš sťažovať na vtedajší Priam, čo tak znova Priam - tentoraz v novej verzii s lepšou vaničkou s výhľadom (panoramic view)? 😉 Je podľa mňa aj dostatočne priestranná a pohodlná - fakt prepracovaná.

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Cybex Priam 3

Z lacnejších variánt s veľkou vaničkou by som odporučila ABC Salsa 4 alebo Salsa 4 Air, Moon Solitaire. Ak nevadí väčší a drahší kočík, tak za zmienku stojí aj Britax Go Big2, Emmaljunga NXT60 F a Gesslein Indy Comfort.

ABC Design Salsa 4

ABC Design Salsa 4 Air

Emmaljunga NXT60 Flat

Gesslein Indy Comfort (Classic)

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli