Zo Cybex Priam do Joolz Hub, je to dobrá výmena?

Zodpovedané
7. feb 2019

Zdravím,

uvažujem o výmene môjho Cybex Priam za šikovnejší a spratnejší športiak. Zvažujem Joolz Hub, no obávam sa, či mi z neho dieťa po pol roka nevyrastie. Zatiaľ ešte nemám ani odskúšaný Priam ako športiak, takže na jar, keď ho vytiahnem, možno budem milo prekvapená, že nám to postačí aj do 2 rokov (momentálne máme pol roka). Ale keďže mám ešte staršiu 3-ročnú dcéru, ktorej sa tiež treba venovať, zvažujem niečo šikovnejšie, ľahšie, menšie. Je to dobrá voľba?

Ďakujem 🙂

Ahoj,

čo sa ušetrenia priestoru týka, rozumiem logike meniť Priam za Hub. Určite ušetrí nejak to miesto a je o niečo ľahší. Neviem ale, či je zatiaľ toto potrebné - ako sama vravíš, športiak Priam ešte nemáte odskúšaný.
Čo sa priestoru týka, full-size Priam je podstatne priestrannejší. Pre malé dieťatko to v podstate nezaváži - bude sa dokonca pravdepodobne cítiť lepšie v o niečo užšom a menšom sedáku Hubu - čo tým ale chcem povedať je, že možno sa ti Priam ešte zíde, najmä pre v budúcnosti väčšie dieťa, alebo napríklad prechádzky v teréne.

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Hub je samozrejme tiež dobrý kočík, ale ty už jeden super kočík máš, a nie je ani úplne že neskladný, takže čo ja osobne odporúčam: ešte vydrž. Počkaj, aké to bude so športiakom Priam - skús, či vyhovuje. Po nejakej dobe jazdenia uvidíš, či máš stále potrebu ho meniť a ak áno, kľudne choď do Hub-u. Jazdné vlastnosti i funkcie budú mestskejšie a “skompaktnené”, ale stále veľmi fajn.

Joolz Hub

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli