Zvládne kočík Muuvo Quick 2.0 aj terén?

Zodpovedané
11. máj 2021

Dobrý deň,

hľadám otočný športový kočík. Chcem, aby zvládol aj horší terén a dal sa zložiť spolu so sedačkou aj v protismere. Takých kočíkov som našla dosť, ale potrebujem, aby bol do 250 - 300 €.

Pozerala som sa na Bebetto Nico Estilo. Myslím, že spĺňa tieto požiadavky, ale veľmi sa mi nepáči ako vyzerá. Potom Moon Resea Sport vyzerá, že zdrží viac a spĺňa podmienky, no tiež sa mi nepáči. Keby som si ich tak mohla ísť pozrieť naživo, ale kvôli pandémii je to nemožné. Ešte som sa pozerala na Zopa Move, ale tam sa zas bojím, že má krátku opierku a syn z neho rýchlo vyrastie.

Nakoniec som našla kočík Muuvo Quick 2.0 a ten sa mi veľmi pozdáva. Vyzerá to tak, že na Slovensku ho skoro nikto nemá. Nikde neviem nájsť žiadne recenzie. Neviem teda či má len pekný popis a v realite sa rozhrká, zničí v teréne.

Je to podľa Vás pre nás dobrá voľba?

Ktorý kočík by podľa Vás bol najlepší?

Ďakujem

Dobrý deň,

kočíky Moon Resea, Muuvo Quick a Zopa Moove sú veľmi podobné konštrukčne, veľkosťou konštrukcie a sedacích častí.

Moon ReSea

Muuvo Quick

Zopa Move

V tomto prípade za mňa v rámci kvality určite vyhráva Moon ReSea Sport.

Moon ReSea Sport

Oproti ostatným modelom má väčšie pruženie a väčšie zadné kolesá.
Celkovo konštrukcia je v tomto smere asi najpevnejšia a to isté sa týka aj napríklad materiálov látky, ktoré sú použité na kočíku.

S pozdravom
Kociky.sk