10 mesačná dcéra odmieta jesť príkrmy. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
3. mar 2021

Dobrý deň,

moja 10 mesačná dcéra odmieta jesť príkrmy. Je na UM už vyše mesiaca. Zje jogurty poprípade kaše. Niekedy si dá chlieb alebo vianočku, ale len pár hryzov.

Nechce už ani mixované. Skúsila som už všeličo, ale nič nezaberá.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam Vám iba vytrvať a trpezlivo ponúkať mäsovo-zeleninové prikrmy, ovocie, prípadne aj zeleniny do ruky, kase, jogurt. Všetko ako robíte.

Ono sa to prelomí. Neexistuje iná rada ako nebyť z toho frustrovaný a ďalej ponúkať.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas