Pediater - poradňa

7953 zodpovedaných otázok
MUDr. Denisa Jaššová
Odborník
Odoberaj1150

Vitajte v mojej Pediatrickej poradni na Modrom koníku!

Som doktorka Denisa Jaššová a po úspešnom štúdiu na Lekárskej fakulte v Bratislave som sa rozhodla pre krásny odbor pediatria, ktorý som aktívne praktizovala v nemocničnom zariadení 3 roky.

Už tretí rok Vám (takmer) denne odpovedám na Vaše otázky týkajúce sa diagnostiky, liečby, či vysvetlenia rôznych ochorení Vašich detí. Zároveň odpovedám na otázky týkajúce sa stravovania, zavádzania príkrmov, podávania liekov, ale aj otázok týkajúcich sa životosprávy, režimu detičiek a v podstate všetkého, čo Vás len napadne, o čom pochybujete a chcete (iný)názor vyštudovaného lekára na zmiernenie svojich obáv.

Neváhajte sa pýtať aj naďalej, rada odpoviem na akékoľvek Vaše otázky, ktoré sa možno z nejakých dôvodov nechcete spýtať, alebo sa zabudnete spýtať Vášho lekára, prípadne sú Vám nie celkom jasné a zrozumiteľné odpovede na Vaše otázky.

Ani zďaleka neviem všetko, ale rada pacujem s informáciami a na každú Vašu otázku sa snažím odpovedať najlepšie ako viem. Ako z názvu vyplýva ide o poradňu a moje rady hoci sú so 100% svedomím odpovedané, nenahradzujú vyšetrenie lekárom.

Pokojne sa preto pýtajte, posnažím sa odpovedať na každú Vašu otázku. 🙂

Ak by ste mali záujem o moje osobné postrehy z materstva, na tému zdravia a starostlivosti o detičky, ale možno aj na témy, ktoré my, matky, bežne riešime, môžete má nájsť aj na Instagrame.

MUDr. Denisa Jaššová