12 ročná dcéra nechce jesť. Čo nám odporúčate?

Zodpovedané
24. nov 2019

Dobrý deň,

moja 12 ročná dcéra nechce jesť, a to hlavne vtedy, keď nie je pod dozorom. Pred školou neraňajkuje. Desiatu nezje. Či zje obed v škole, to naozaj netuším.

Meria 165 cm a váži 37 kg. V lete, keď bola doma a stále sme je dávali jesť, tak pribrala na 39 kg. Vtedy dostala aj menzes. Mala ho pravidelne. Teraz ako sa začal školský rok, tak to ide zase dole vodou. Schudla a už ani menzes nemá.

Už si neviem s ňou rady, nič nepomáha. Ani prosby a ani zákazy.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

odporúčam Vám psychologické poradenstvo, aby ste sa nedopracovali k vážnej poruche príjmu potravy.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas