15 mesačné dieťa zjedlo polovicu rumovej pralinky. Je to problém?

Zodpovedané
4. nov 2019

Dobrý deň,

moje 15 mesačné dieťa zjedlo takmer polovicu rumovej pralinky.

Je to problém?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

nie je to problém v zmysle - nič sa ratolesti z takéhoto množstva nestane.

Ale myslím, že rumové pralinky obsahujú alkohol a v nejakej "vedátorskej" relácii som videla úspešné "pokusy" sa z nich opiť.

Takže pozor na to do budúcnosti, určite to nie je vhodná sladkosť pre deti.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas