3,5 ročná dcérka má dlhodobé svrbenie prirodzenia. Ako jej môžeme pomôcť?

Zodpovedané
17. apr 2022

Dobrý deň,

moja 3,5 ročná dcérka má už 6 mesiacov problém s veľmi svrbivým prirodzením. Svrbí ju vo vnútri, aj klitoris. Je 2 týždne po prerušení synechie v narkóze a všetko ohľadom gynekológie je negatívne.

V decembri jej dali preventívne Vermox a potom následne zase v januári v napriek tomu, že parazity sa nepotvrdili. Boli sme aj na kožnom a všetko v poriadku. V januári mala aj moč v poriadku. Mala miraxellu v nose. Stále si škriabe aj nos. Nechodí už ani do škôlky kvôli týmto problémom.

Čo jej pomôže?

K akému lekárovi s ňou treba ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

išla by som rovankou cestou ako zrejme Váš doktor - parazity, synechie, vyšetrenie moču. Pokiaľ je všetko negatívne a skúšali ste napríklad nechať ju celú deň holú a napriek tomu sa škriabe, tak ma nič iné bohužiaľ už nenapadá.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas