5 ročný syn má stres zo škôlky a každé ráno zvracia. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
16. okt 2020

Dobrý deň,

mám 5 ročného syna, ktorý nastúpil v septembri do škôlky. Odvtedy každé ráno pred škôlkou nič nezje a ani v škôlke, ale čo je najhoršie, že každé ráno zvracia aj trošku čajíku čo vypije tak všetko vyvracia.

Keď nejde do škôlky, tak je všetko v poriadku naraňajkuje sa, je veselý, nevracia. Na obed chodí domov a to je vlastne prvé čo zje za deň ten obed doma, s deťmi sa nehrá vôbec je tam úplne zablokovaný, úplne iný ako doma.

Čo by ste mi poradili, aby to ráno troška zvládal a aby aspoň nevracal?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

Vaša otázka patrí do tejto poradne https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna..., prosím prepošlite si ju tam, aby ste dostali odpoveď na Vaše konto.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas