8 mesačná dcéra nechce papať obed. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
17. jan 2020

Dobrý deň,

mám 8 mesačnú dcérku, ktorú od 4. mesiaca prikrmujem. Nekojím ju. Pekne papá v noci, ráno a aj večer.

Už 3 - 4 týždne štrajkuje so zeleninovými príkrmami. Stále jej ponúkam obed aj 3x a zje málo. Iné jej nedám. Až potom, keď ideme na prechádzku a vyspi sa. Potom zje ovocie, predsnídavku, kašu.

Nechcem jej na obed zasa dávať obed ovocie. Chcem docieliť, aby nevybrala a jedla to, čo má.

Ako postupovať a čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam Vám veľmi jednoduchú a pri výchove dieťaťa otrepanú frázu - chce to trpezlivosť a čas!

Nič iné.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas