Aké kožné problémy má môj syn podľa výsledkov?

Zodpovedané
5. júl 2020

Dobrý deň,

nás 7 ročný syn má už 4 mesiace kožné problémy na bruchu a na chrbte. Výsledky z laboratória posielam v prílohe.

Ide o žihľavku?

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

výsledky sú lekárom interpretované ako normálne - nemá alergiu. Či ide o žihľavku sa v náleze nepíše.

Prietokovú cytometriu bohužiaľ hodnotiť neviem, na to sa treba opýtať špecialistu ktorý to indikoval, ale keďže záver píše, že je všetko v norme, tak jeho odpoveď by zrejme bola práve taká, že je všetko v norme.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas