Aké štípance to má moja dcérka po telíčku?

Zodpovedané
9. mar 2020

Dobrý deň,

už asi týždeň má moja dcéra štípance. Prišla zo škôlky a mala ich na nohách. Zmizlo to. a o týždeň prišla znova. Má ich pár na chrbáte a maximálne za 1 - 2 dni to zmizne.

Myslela som, že doniesla blchu, ale nič takéto nevidím. Dnes ráno vstala a nič nemala. O 4 hodiny od zobudenia ich mala znova na bruchu.

Mohol jej uškodiť nový prací prášok?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

takto cez monitor reálne bohužiaľ neviem posúdiť stav kože. Poštípnutie blchou vyzerá inak, sú viac v rade výrazne svrbivé. Prací prášok - ak by bol na vine, tak koža by bola s vyrážkami stále, lézie by nemizli.

Pre lepšie posúdenie treba vyšetrenie lekárom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas