Aké UM vybrať, keď má syn aj po HA mlieku hnačky?

Zodpovedané
1. dec 2022

Dobrý deň,

môjmu 3-mesačnému synovi dávam okrem MM aj UM. MM mám málo, nakoľko som po operácii jedného prsníka, takže mu obsah jedného nestačí. Prešli sme preto aj na UM. Skúsili sme 2 druhy mliek, z ktorých väčšie množstvo vyvrátil. Reflux nebol potvrdený. Lekárka nám odporučila HA mlieko. Po tomto HA začal aj hnačkovať. Probiotiká užíva.

Viete mi, prosím, poradiť, aké mlieko by bolo vhodnejšie?

Ďakujem

DObrý deň,

treba po konzultácii s lekárkou skúsiť nejaké mlieko, ktoré sa dáva ako skúška pri podozrení na alergiu na bielkovinu kravského mlieka (z radu allergy care)

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas