Aké vyrážky má moja dcéra pri jazve?

Zodpovedané
19. jan 2021

Dobrý deň,

dcéra mala v auguste úraz a ostala jej jazva. Znepokojujú ma dve drobné vyrážky, ktoré tam má. Má ich tam už asi mesiac a myslela som, že jej to samé praskne ako bežná vyrážka.

Máme vyhľadať lekára, alebo je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám takto povedať, asi by som ich skúsila trošku potlačiť, ale kvôli jazve nie veľmi výrazne.

Vyzerajú naozaj iba ako také malé biele bodky. Môže ísť aj o míliá, to Vám takto z fotky povedať neviem, ale tie vytlačiť určite nepôjdu a teda tie sa ani vytláčať skúšať nemajú.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas