Aké vyšetrenia máme absolvovať s 3-ročným synom, ktorý býva často chorý?

Zodpovedané
3. okt 2022

Dobrý deň,

náš 3-ročný syn bol do mája chorý minimálne. Od mája mal 3x atb (2x zápal hrdla, angína), črevná viróza, sople.

Je to ok, alebo máme absolvovať nejaké vyšetrenia?

Do škôlky nechodí. Vždy, keď sme boli v kolektíve deti, ktoré boli choré, tak ochorel aj on.

Ďakujem

Dobrý deň,

zatiaľ mi to nepríde ako zvýšená chorobnosť s nutnosťou navštíviť imunoalergológa.

Skúste nasadiť Imunoglukan + vitamín D a vyhýbať sa chorým deťom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas