Ako identifikovať plač bábätka, ak reaguje na potravinu, ktorá mu vadí v mojej strave?

Zodpovedané
22. dec 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom plaču bábätka

Ako mám identifikovať plač bábätka, ak reaguje na potravinu, ktorá mu vadí v mojej strave?

Napr. že plače kvôli tomu, že som zjedla papriku a bábätku to vadí.

Ďakujem

Dobrý deň,

no, že ten plač neutícha, že kope nožičkami, pučí sa, bolí ho bruško.

Vtedy sa treba zamyslieť, že či som nezjedla niečo čo by mohlo môjmu bábätku vadiť. Ak takéto prejavy nemá, tak mu nič z Vašej stravy nevadí.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas