Ako liečiť kašeľ a soplíky u mesačnej dcérky?

Zodpovedané
24. feb 2020

Dobrý deň,

minulý piatok som bola s mesačnou dcérkou u lekárky kvôli tomu, že už mala 9. deň soplík a začala pokašliavať. Dala jej Pamycon do nošteka, Fenistil a Calcium.

Už je to 4. deň, čo jej to budem dávať a nevidím žiadne zlepšenie. Soplíky má stále a občas aj kašeľ. A to hlavne v noci.

Ako môžem dcérke pomôcť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

stav trvá, treba vydržať. Do nošteka by som ešte kúpila morskú vodu izotonickú pre bábätká a čistila 5x denne noštek ňou, /prípadne môžete do nošteka na čistenie kvapkať materské mliečko ak máte,/ a za tým do takto vyčisteného nošteka ráno, na obed a večer dať 1 kvapku Nasivin 0,01%.

Nie je dcérka po Fenistile spavá? Ten by som ja asi nedala, ale niektorí kolegovia dávajú pri každej nádche aj ten, takže určite to nie je chyba.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas