Ako liečiť pálenie a štípanie intímnych častí u 15-ročnej?

Zodpovedané
24. aug 2022

Dobrý deň,

moja 15-ročná dcéra sa začala sťažovať na silné štípanie a pálenie tam dole. Problémy pri močení, alebo nejaké rezanie vôbec nemá. Len má silné štípanie a pálenie. A hovorila, že to má aj celé červené. Tabletky od bolesti jej nezaberajú.

O aký problém môže ísť a ako jej pomôže?

K detskej doktorke sa nedostaneme, lebo má dovolenku a zastupujúca je dosť nepríjemná.

Ďakujem

Dobrý deň,

kúpele v repíku, dať jej probiotiká a brusnicový extrakt. V lekárni môžete na umývanie kúpiť aj Rosalgin a so zarobeným roztokom si robiť hygienu.

Ak bude problém pretrvávať, tak návšteva lekára je nutná - aj s močom.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas