Ako liečiť vlhký kašeľ a hlieny?

Zodpovedané
3. máj 2022

Dobrý deň,

synček má už týždeň vlhký kašeľ a hlieny. Od začiatku mu dávam Sinupret a Mucosolvan, do nošteka morskú vodu a Nasivin. Kašeľ má stále vlhký ale už nie je tak často. Mucosolvan sirup už vybral celé balenie.

Máme kúpiť ďalší Mucosolvan?

Aká liečba je podľa Vás vhodná?

Ďakujem

Dobrý deň,

môžete skúsiť už iba Sinupret + do nosa morská voda + inhalovať Vincentku. Nasivin môžete maximálne 7 dní. Ak ste už toľko dávali, nateraz treba pauzu (maximálne dávajte iba pred spaním 1 kvapku).

Chce to aj čas. Kašeľ po infekte môže zostať aj dva - tri týždne.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas