Ako mám ukladať trojmesačnú dcéru spať, aby som neobmedzila jej prirodzený vývin?

Zodpovedané
28. máj 2020

Dobrý deň,

moja dcérka ukončila tretí mesiac a nikdy som ju
Nechcem sa už obávať, že sa znovu zle otočí a udusí. nedávala spať v perinke. V postieľke sa mi začala otáčať tak, že ju ráno nájdem s hlavičkou na opačnej strane postieľky ako som ju uložila.

Naposledy som ju našla pridusenú a celú červenú.

Ako ju mám ukladať spať tak, aby som neobmedzila jej prirodzený vývin?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak sa Vám takto otáča, dajte jej mantinel bližšie k telíčku, aby sa prevaľovaniu v postieľke zabránilo.

Nič iné sa poradiť nedá. Alebo ju dajte do perinky - spacieho vaku a je. Nič sa tým neobmedzuje. Spinkať dávame na chrbátik, prípadne v tomto veku na bok.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas