Ako masťou liečiť ekzematické ložisko?

Zodpovedané
14. jún 2022

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/pediate...

Synček dostal mastičku Lipobase a kvapky Fenistil.

Čo hovoríte vy na tú mastičku?

Máme radšej použiť Bioderma Atoderm/LRP lipikar alebo Excipialom ako ste odporučili vy?

Na ktoré potraviny si máme dať pozor?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

uvidíte či Vám po tomto kréme bude ložisko miznúť. Je to veľmi individuálne, každému sadne čosi iné.

Čo sa týka stravy asi najviac pozor na mliečne výrobky, vajce, orechy a citrusové ovocie. Avšak aj toto každé deiťa reaguje na niečo iné.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas