Ako odstrániť pleseň na nechtoch 15 mesačného dieťaťa?

Zodpovedané
29. okt 2021

Dobrý deň,

dcérka má 15 mesiacov. Na kúpaliská nechodíme, kúpe sa každý deň, nôžky sa jej veľmi potia. Má tvrdé nechty, ktoré sa lámu. Pod nechtom má povlak, ktorý každý deň čistím. Má taký divný zápach. Nechty sú žlté. Najskôr to bol len veľký palec a malíček, teraz už ma nechty žlté všetky. Niektoré sú také tvrdé, že sa zle strihajú.

Čím to mám maličkej potierať?

Ide o pleseň?

Ako pleseň odstrániť?

Ďakujem

Dobrý deň,

vysoko pravdepodobne ide. Pri takto malom dievčatku odporúčam návštevu kožného lekára, ktorý bude manažovať liečbu.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas