Ako pomôcť 3-ročnej dcérke, ktorá má Klebsiellu a cíti silné štípanie?

Zodpovedané
18. aug 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej 3-ročnej dcérky. Dlhodobo má štípanie na intímnych miestach. Trvá to už asi aj vyše roka a nikto jej nevie pomôcť. Asi 4x som jej dávala robiť výter u mojej gynekologičky. Boli sme aj na detskej gynekológii v Trenčíne, kde jej dali atb a mastičky. Minulý týždeň som jej opäť dala spraviť výter u mojej gynekologičky a mala tam viacero baktérií. Predtým jej našli aj pseudomonas a teraz klebsiella.

Odporučila mi ísť znovu do Trenčína, lenže akurát tento týždeň majú dovolenku.

Čo znamená táto baktéria pre dcérku?

Ako jej môžem pomôcť?

Je to naozaj veľmi nepríjemné. Denne mi plače a sťažuje sa, že ju to tam štípe. Stále si tam dáva rúčky a je z toho aj podráždená.

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem Vám s týmto pomôcť - treba kontaktovať detského gynekológa.

Zatiaľ ja by som odporučila nasadiť probiotiká Probiofix imun + Imunoglukan sirup.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas