Ako pomôcť mesačnému dieťaťu, ktoré je po mliečku nervózne?

Zodpovedané
2. apr 2020

Dobrý deň,

môj synček má mesiac a papal Nutrilon Ha kvôli kolike. Dostal hnačky a zmenili sme mlieko na antikolikové. No po najedení začne byť nervózny, začne kopať nožičkami a plakať.

Dávame.mu aj BioGala, predtým mal Probiofix a Babycalm. Čajík pije buď harmančekový alebo kmínový Feniklový mu dávam len na lyžičku. S prdíkmi mu musíme pomáhať. Vedia z neho odísť aj samé, ale keď si aj prdne sám, tak strašne plače.

Ako mu mám pomôcť?

Ďakujem

Dobrý deň,

nasaďte Espumisan 5x denne 25 kvapiek - dlhodobo. S Biogaiou pokračujte - taktiež dlhodobo, je to neškodné a prospešné.

Čaj nedávajte. Stačí pred papaním iba za lyžičku feniklového, bruško ho môže bolieť aj z harmančekového a kmínového čaju, ktorý dieťa do 6. mesiaca piť nemá!

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas