Ako postupovať pri tvorbe ružových fliačkov na nôžkach?

Zodpovedané
1. sep 2022

Dobrý deň,

ako postupovať, keď sa ročnej dcére objavujú na nôžkach malé ružové fliačky?

Počas dňa zmiznú, neviem prísť na to, z čoho sa jej to objavilo. Prestala som jej dávať jogurt, lebo som si myslela, že to môže mať z neho, ale aj napriek tomu sa jej to objavuje. Podávam jej kvapky Fenistil.

Za aký čas vie ustúpiť alergická reakcia na jedlo?

Ďakujem

Dobrý deň,

je to príliš málo informácii, aby som Vám vedela adekvátne odpovedať z čoho fliačiky sú. Neviem vek, neviem okolnosti, začiatok vývinu, kožné problémy doteraz.

Skúste problém skonzultovať s Vaším OL, ktorý okolnosti pozná.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas