Ako riešiť intímny problém u dcérky?

Zodpovedané
6. júl 2022

Dobrý deň, pani doktorka,

už 2x sa nám stalo, že moja teraz skoro 6 ročná dcérka mala výtok žltej farby. V moči mala bielkovinu na jeden krížik, bola teda preliečená antibiotikami.

Moja otázka je, ako postupujete Vy v takomto prípade, či je nutná antibiotická liečba alebo to riešite inou cestou?

Ďakujem.

Dobrý deň,

chcela by som podrobnejšie výsledky moču - teda by som odoslala moč na kultivačné vyšetrenie a riadila sa tým. Takto pro výtoku by som nariadila okrem správnej intímnej hygieny (najma utieranie sa po wc smerom spredu dozadu a po kakaní sprcha), aj 2 mesačnú kúru probiotikami Probiofix INUM.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas