Ako riešiť nespavosť dvojročnej dcérky?

Zodpovedané
8. máj 2021

Dobrý deň,

máme dvojročnú dcérku, ktorá je veľmi veľmi náročná. Najväčší problém, že v noci nespí. Buď zaspí večer v poriadku a po hodine je hore až do rána, alebo zaspí strašne neskôr. Kričí plače. Už nevieme čo s ňou. Cez deň je v poriadku tak podľa mňa ju nič neboli. Sme vyčerpaní unavení nervózni. Nevieme čo robiť.

Čo nám odporúčate?

Druhá vec je, že strašne veľa pije. Plienku v noci jej mením aj 3x.

Je to v poriadku?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

treba vedieť koľko je to strašne veľa, aby sme to vedeli porovnať k váhe a vyvodiť z toho, či to je veľa alebo nie.

Čo sa týka spánku, sú rôzni odborníci zaoberajúci sa zlepšením kvalitou spánku (za poplatok), ktorí s Vami absolvujú dlhý rozhovor so zameraním na diagnostiku problému. Určite by som Vám odporučila túto možnosť.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas