Ako urýchliť liečbu hrčky po údere 15 mesačnej dcérky?

Zodpovedané
5. apr 2022

Dobrý deň,

15 mesačná dcérka sa pred 3 týždňami riadne udrela do stola a to rovno do tej kosti medzi obočím. Mala hrču a aj modrinu. Tá už zmizla, ale ostala jej tam červená čiara a pod ňou taká hrčka. Bojím sa, že jej to nezmizne.

Fotka bola urobená v deň, keď spadla. Teraz to má bez opuchu.

Treba to riešiť?

Ako urýchliť liečbuu?

Pár dní jej to večer po zaspaní natieram Heparoidom.

Ďakujem

Dobrý deň,

dobre robíte, len robila by som 2x denne a nielen natierať ale takú masáž toho miesta so stlačeniami. To sa asi nebude dať robiť počas spánku, ale skôr počas bdenia.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas