Ako zvládnuť štrajk pri pití mliečka?

Zodpovedané
10. okt 2022

Dobrý deň,

mám 15-týždňového synčeka, ktorý sa narodil s váhou 3 140 g. Zo začiatku nechcel veľmi papať a bol spavý vďaka žltačke. Potom sa rozpapal a začal pekne priberať. Keď mal okolo 5 kg, tak papal aj 800 - 900 ml denne.

Keď sme boli na prvom očkovaní, tak začal štrajkovať. Vypije ledva 700 ml denne. Pekne priberá. Za mesiac pribral 1 kg a momentálne váži 6 860 g. Tento štrajk trvá už mesiac s menšími pauzami.

Naša doktorka povedala, že ak priberá, tak nevidí dôvod na riešenie. Sme na MM (odsávam) + Beba Sensitive. Niekedy mám pocit, že by si dal už radšej “naše” jedlo.

Ako prejsť týmto štrajkom?

Ako docieliť to, aby znova papal ako kedysi?

Ďakujem

Dobrý deň,

papá si koľko mu vyhovuje. Pekne priberá a prospieva, tiež by som to neriešila.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas