Akú bielu čiaru má moja skoro trojročná dcérka v strede hrudníka?

Zodpovedané
28. júl 2022

Dobrý deň,

pred cca 2 mesiacmi som si všimla bielu čiaru v strede hrudníka dcérky. Má 2 roky a 9 mesiacov. Muž mi tvrdí, že to tam mala určite vždy, ale ja si to nemyslím. Dcérku mám zmapovanejšiu ako samu seba. Nemôže to byť ani zo slnka (pigment), lebo vtedy sa ešte nekúpala v bazéne.

Čo by to mohlo byť?

Vyzerá to ako po operácií srdca. Čiara ide nad pupkom až hore na hrudník.

Ďakujem

PS: Fotky prikladám v druhej otázke. Prosím nezverejňovať

Dobrý deň,

s niečím takýmto som sa ešte nestretla a neviem o žiadnej možnej diagnóze, ktorá by s tým súvisela.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas