Aký je rozdiel medzi Probiofix Baby a Baby Imun?

Zodpovedané
19. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom probiotík.

Aký je rozdiel medzi Probiofix Baby a Baby Imun?

Je nutné striedať probiotiká pre 8 mesačné dieťa?

Striedali sme BioLac, Probio-fix baby a BioGaiu.

Ďakujem

Dobrý deň,

probiotiká nie je nutné striedať. Vyberáte podľa toho, že prečo probiotiká dávate.

Ak na posilnenie imunity, tak dávajte tie s obsahom laktobacilov LGG - to je Baby Imun.

Probiotické kvapky ProBio-fix BABY Imun

Probiotické kvapky ProBio-fix BABY Imun sú výživový doplnok s obsahom baktérií mliečneho kvasenia Lactobacillus rhamnosus GG, LGG®, Bifidobacterium animalis, ssp. lactis, BB-12®

ProBio-fix BABY obsahujú BB12 a odporúčajú sa ešte mladším detičkám, pretože do tých 4 - 6 mesiacov sú baktérie v zažívacom trakte bežné práve najmä bifidobaktérie (teda BB12).

Odporúčajú sa detičkám, ktoré sú buď živené UM alebo rodené cisárskym rezom. A to preto, lebo bábätko sa nekolonizuje baktériami ako pri prirodzenom pôrode a nedostáva do bruška prospešné látky z MM).

Výživový doplnok ProBio-fix BABY

ProBio-fix BABY je výživový doplnok s obsahom baktérií mliečneho kvasenia (Bifidobacterium animalis subsp. lactis BB-12® -1 miliarda CFU v 6 kvapkách).

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas