Aký kožný problém majú moje deti?

Zodpovedané
18. máj 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom kožného problému dvoch synov. Prvému synovi sa takýto fľak vyhodil na stehnách a teraz po pár dňoch som to objavila v podpazuší druhému synovi.

O aký problém ide?

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak neboli deti zaklieštené a fľak sa v strede nevybleduje (borelióza), tak môže ísť aj o mykózu, ale aj iba o suché ložiská kože.

V prvej línii by som na kožu dávala kalciovú masť na lepšiu regeneráciu. Ak nepomôže, tak bude potrebný liek na predpis od lekára.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas